درباره پایا​

آموزش ، مهمترین ابزار توانمندسازی در دنیای امروز است و تاریخ نشان میدهد که پیشرفت نسل انسان ، حاصل یـادگیری و دانش افزایی است. شرکت پایا با اعتقاد به اهمیت انکارناپذیر آموزش در توانمندسازی و مسیر تعالی فـردی و سـازمانی بـر ایـن باور است که هیچ لحظه ای از زندگی انسان خالی از آموزش و یادگیری نیست.

در این راستا ، شرکت پایا هموار سعی نمود با ارائه خدمات آموزشی با کیفیت همـراه و همگـام مشـتریان در توانمندسـازی و رشد و توسعه مهارت های فردی و سازمانی بود و از طریق ارائه آموزش هـای نـوین و کـاربردی بـر اسـاس نیازهـای آموزشـی مشتریان ، برای ساختن آینده ای پایدار ، گام بردارد و در برابر این مهم نسبت به جامعه و مشتریان خود احساس مسئولیت مینماید.

ماموریت ها

ما با ارائه خدمات مشاوره، آموزش و پژوهش در زمینه مدیریت کسب و کار و کارآفرینی و بهره گیری از دانش روش و سرمایه های انسانی متخصص و متعهد سعی داریم نقشی موثر در توانمندسازی، ارزش آفرینی و آماده کردن نیروی کار برای سازمان ها و کسب کار، توسعه و بهبود کسب و کار پایدار مهارت های فردی و سازمانی داشته باشیم. 

استراتژی ها

پایا از سال 1381 در قالب یک مجتمع فنی و حرفه ای آزاد با هدف ارائه آموزشهای مهارتی در رشته های فناوری های ارتباطی و اطلاعاتی شروع به کار کرد و تا سال 1386 مجتمع آموزشی پایا در رشته های IT ، مالی و بازرگانی و مدیریت و صنایع را توسعه داد.

از سال 1386 به منظور توسعه ی خدمات و زمینه های فعالیت خود ،همچنین نیازهای مشتریانش به “شرکت تعاونی خدمات آموزشی و مشاوره ای و پژوهشی مدیریت همیاران اندیشه ساز پایا” بسط داده شد و علاوه بر خدمات آموزشی، مشاوره و پژوهش در زمینه ی کسب و کار را به سبد خدمات خود افزود.

امروز پایا با تکیه بر دانایی و توانایی سرمایه های انسانی خود اعم از مدیران،کارکنان،مشاوران و مدرسان مجرب،همچنین بهره گیری از دانش روز دنیا با هدف کسب و کار به “توانمند سازی و مهارت آموزی پایدار” با ایجاد و راه اندازی دپارتمان تخصصی کارافرینی و مدیریت کسب و کار و سرلوحه قرار دادن اصول اخلاقی حرفه ای ،خدمات مشاوره،آموزش پژوهش خود را با تمرکز بر توانمند سازی و توسعه مهارت های فردی و سازمانی ارائه می نماید.

آموزش
مجموعه آموزش های پایا
بیشترین میزان ثبت نام کنندگان دوره های آموزشی سال 1402
MBA 79%
ICDL 86%
حسابداری 90%
WordPress 73%
سوالات متداول
دیگران از ما پرسیده اند

آموزشگاه فنی و حرفه ای پایا برای دوره های مالی و بازرگانی ، فناوری اطلاعات  و هنر دارای  مجوز به شرح موجود روی سایت می باشد و شما در هر دوره ای که تمایل داشتید می توانید ثبت نام کنید ، روندکاری به این شکل است که شما در دوره های ما ثبت نام می کنید، یک بسته آموزشی مطابق با استاندارد فنی و حرفه ای دریافت می کنید در پایان آزمون می دهید و گواهی بخشی از مهارت به شرح تصاویر موجود در سایت را دریافت می کنید .

به طور کلی ســـازمان فنــــی و حـــرفه ای دو دسته مدارک پایان دوره دارد:
الف ) گواهینامه پایان دوره  : گواهینامه پایان دوره به این معنا است که شما در دوره ی آموزشی مدنظر به تشخیص آموزشگاه و به تائید سازمان فنی و حرفه ای شرکت کرده اید. و نمره مربوط به آن را کسب کرده اید که مدرک بسیار معتبر و مناسبی است .
ب ) گواهینامه مهارت : این گواهینامه که برای دیپلم کاربرد دارد، بایستی شخص برای آزمون که خود فنی و حرفه ای اعلام می کند ثبت نام کند و آزمون بدهد ودر صورت قبولی کارت آن را دریافت می کند . که گواهینامه های پایان نوع (الف) می باشد .

بله ، ثبت نام در گواهینامه فنی و حرفه ای ربطی به گواهینامه نوع (الف) ندارد و خود شخص  می تواند با مراجعه به سازمان استان خود به آن اقدام کند .

شرکت پایا با بیش از 15 سال سابقه ی خدمات آموزشی مهارتی با هدف توانمند سازی و تربیت افراد ماهر، خلاق و ارزش آفرین فعالیت میکند . این بخش از شرکت پایا با تمرکز بر آموزش در رشته فناوری اطلاعات با بیش از 30 حرفه ی تخصصی شروع به فعالیت کرد و در حال حاضر به ارائه ی خدمات آموزشی در رشته های مورد نیاز بازار کار میپردازد.
گواهینامه بین المللی سازمان فنی و حرفه ای اگر قصد مهاجرت دارید و یا به دنبال اخذ مدرک جهت اشتغال تخصصی در بازار کار داخلی یا خارجی هستید نباید از اهمیت مدارک رسمی و معتبر فنی حرفه ای غافل شوید. مدارک فنی حرفه ای در بیش از ۱۸۰ کشور معتبر میباشد و جهت مهاجرت تحصیلی و کاری از رتبه بالایی برخوردار است. خبر خوش آنکه با شرکت در دوره های مهارتی شرکت پایا،میتوانید در هرکجای ایران که هستید گواهینامه بین المللی فنی و حرفه ای دریافت کنید و موقعیت شغلی مناسب خود را به دست آورید. همچنین میتوانید بدون شرکت در دوره و تنها با قبولی در آزمون رسمی فنی حرفه ای مدرک خود را دریافت کنید.
راهنمای مدارک فنی و حرفه ای
هدف اصلی از آموزش در شرکت پایا کارآفرینی و ایجاد مهارت در افراد میباشد که این هدف تنها با گذراندن دوره های آموزشی میسر نخواهد بود. لزوم آموزش هدفمند، مشاوره با افراد متخصص است تا آنچه را که برای ورود به بازار کار و یا ایجاد توسعه در آن نیاز دارید به شما بدهد. در طول دوره ی آموزشی و حتی پس از پایان دوره میتوانید با مشاورین پایا جهت استعدادیابی، رغبت سنجی، ایده یابی و هرآنچه نیاز دارید تا مسیر خود را پیدا کنید جلسه مشاوره داشته باشید.
مرکز مشاوره پایا
اگر با استخدام نیرو در سازمان خود با مشکل برخوردید، ما با انتخاب درست ترین نیرو، در زمینه ی استخدام، توسعه ی مهارت نیروی انسانی و بهبود فرهنگ محل کار به شما کمک خواهیم کرد.
فرم درخواست نیرو
اگر هنوز شغل مناسب خود را پیدا نکردید مشاوران و کارشناسان شرکت پایا با تعیین تیپ شخصیتی و در نظر گرفتن مهارت ها و علایق شما، درست ترین مسیر شغلی را برای شما معین خواهد کرد فرم درخواست کار
افتخارات و مجوزها
مجموعه افتخارات پایا

آموزش ، مهمترین ابزار توانمندسازی در دنیای امروز است و تاریخ نشان میدهد که پیشرفت نسل انسان ، حاصل یـادگیری و دانش افزایی است. شرکت پایا با اعتقاد به اهمیت انکارناپذیر آموزش در توانمندسازی و مسیر تعالی فـردی و سـازمانی بـر ایـن باور است که هیچ لحظه ای از زندگی انسان خالی از آموزش و یادگیری نیست.در این راستا ، شرکت پایا هموار سعی نمود با ارائه خدمات آموزشی با کیفیت همـراه و همگـام مشـتریان در توانمندسـازی و رشد و توسعه مهارتهای فردی و سازمانی بود و از طریق ارائه آموزش هـای نـوین و کـاربردی بـر اسـاس نیازهـای آموزشـی مشتریان ، برای ساختن آینده ای پایدار ، گام بردارد و در برابر این مهم نسبت به جامعه و مشتریان خود احساس مسئولیت می نماید.

خدمات آموزشی شرکت پایا با تکیه بر توانمندی تیمی متشکل از طراحان آموزشی، مدرسان مجرب و کارشناسان متخصص و بهره گیری از مباحث آموزشی روز دنیا در راستای ارزش آفرینی پایدار برای مشتریان میباشد.