جهت اطلاع از دوره ها و نحوه ثبت نام اطلاعات خود را برای ما بنویسید. کارشناسان ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.
از ما بپرسید

شعبه تهران : تهران - خیابان پاسداران - نبش گلستان نهم - ساختمان پرنس - پلاک 457 - طبقه پنجم - واحد14
شعبه اصفهان : اصفهان - خیابان هزارجریب - خیابان کارگر - اداره کل فنی و حرفه ای - مرکز فناوری های نوین - آموزشگاه پایا

شماره تماس

3670303735 (031)

فضای مجازی

ایمیل : info@Payalife.com

سوالات متداول
دیگران از ما پرسیده اند

آموزشگاه فنی و حرفه ای پایا برای دوره های مالی و بازرگانی ، فناوری اطلاعات  و هنر دارای  مجوز به شرح موجود روی سایت می باشد و شما در هر دوره ای که تمایل داشتید می توانید ثبت نام کنید ، روندکاری به این شکل است که شما در دوره های ما ثبت نام می کنید، یک بسته آموزشی مطابق با استاندارد فنی و حرفه ای دریافت می کنید در پایان آزمون می دهید و گواهی بخشی از مهارت به شرح تصاویر موجود در سایت را دریافت می کنید .

به طور کلی ســـازمان فنــــی و حـــرفه ای دو دسته مدارک پایان دوره دارد: الف ) گواهینامه پایان دوره  : گواهینامه پایان دوره به این معنا است که شما در دوره ی آموزشی مدنظر به تشخیص آموزشگاه و به تائید سازمان فنی و حرفه ای شرکت کرده اید. و نمره مربوط به آن را کسب کرده اید که مدرک بسیار معتبر و مناسبی است . ب ) گواهینامه مهارت : این گواهینامه که برای دیپلم کاربرد دارد، بایستی شخص برای آزمون که خود فنی و حرفه ای اعلام می کند ثبت نام کند و آزمون بدهد ودر صورت قبولی کارت آن را دریافت می کند . که گواهینامه های پایان نوع (الف) می باشد .

بله ، ثبت نام در گواهینامه فنی و حرفه ای ربطی به گواهینامه نوع (الف) ندارد و خود شخص  می تواند با مراجعه به سازمان استان خود به آن اقدام کند .