معرفی دوره آموزش فتوشاپ
در هرحیطه ی دنیای دیجیتال که بخواهید ورود پیدا کنید،از جمله (طراحی تبلیغات، طراحی لوگو، پوستر، طراحی هویت سازمانی، وبسایت، عکاسی و روتوش و یا حتی انیمیشن…) اولین ابزاری که به آن نیاز خواهید داشت بدون شک فتوشاپ است.
فتوشاپ ابزاری عمومی و در عین حال بسیار تخصصی محسوب میشود. منظور این است چه افرادی که میخواهند نیازهای کوچک مثل ادیت یک عکس یا برش آن به اندازه دلخواه تا کارهای تخصصی مثل روتوش های حرفه ای عکس،طراحی هویت سازمانی مثل لوگو،پوستر،بسته بندی ها و … را انجام دهند، فتوشاپ اساسی ترین ابزار کار آنها خواهد بود.
پس اگر کمی با این حیطه سر و کار دارید نباید از اهمیت کاربرد این برنامه غافل شوید.
آنچه در دوره ی جامع آموزش فتوشاپ در آموزشگاه فنی حرفه ای پایا در اصفهان پیش رو دارید…آموزش از مقدمه تا جایی که بتوانید بسته به نوع فعالیت ،نیاز خود را برطرف کنید. پس این نکته مهم است، آموزشی تحت عنوان پیشرفته برای فتوشاپ وجود ندارد، دنیای فتوشاپ دنیای بی حد و مرزی است که تنها با تمرین و انجام پروژه عملی قادر به شناخت امکانات بیشتر آن خواهید بود.
با توجه به نیاز بالای بازار کار به نرم افزار فتوشاپ، فراگیری این نرم افزار امری لازم و ضروری به شمار می رود. کارایی این نرم افزار در مشاغل به قدری بالاست که فرقی نمیکند در چه زمینه شغلی فعالیت دارید، تقریبا همه افراد علاوه بر آموزش مهارتهای ICDL باید یک تسلط نسبی به نرم افزار فتوشاپ هم داشته باشند . همچنین با توجه به افزایش کاربردهای شبکه های اجتماعی احساس نیاز به فراگیری این نرم افزار به مراتب بیشتر شده است.
آنچه در این دوره می آموزید سرفصل های استاندارد فنی حرفه ای است.
بکارگیری نرم افزار فتوشاپ
آشنایی و کار با ابزارهای فتوشاپ
کار با پالت لایه ها
ترسیم و طراحی
تنظیمات رنگ،نور و تصاویر
کار با فیلترها
کار با پالت ها(...,Mask,Channel,Action)
آماده سازی فایل جهت چاپ و نمایش دیجیتال
آموزش فتوشاپ پروژه محور
مهمترین ویژگی که آموزش نرم افزارها باید داشته باشند،آموزش برپایه ی پروژه است،آشنایی تئوری با اصطلاحات و امکانات تنها مقدمه ای برای آشنایی شما با محیط نرم افزار خواهد بود،اما آنچه شما را متخصص خواهد کرد، مواجه با حل مسئله حین انجام کار در پروژه است…شما تنها زمانی فتوشاپ را عمیقا خواهید آموخت که حین انجام پروژه آموزش ببینید. ویژگی که مرکز آموزش پایا در دوره های خود دارد،با توجه به نیاز شما برای شرکت در دوره، پروژه های کاربردی و عملی را مشابه پروژه های واقعی در محیط کار طراحی و در مسیر آن آموزش خواهد داد و شما در پایان دوره تنها کاملا توانایی رفع نیاز خود در هر زمینه ای که به آن علاقه مندید را خواهید داشت.مهمترین ویژگی که آموزش نرم افزارها باید داشته باشند،آموزش برپایه ی پروژه است،آشنایی تئوری با اصطلاحات و امکانات تنها مقدمه ای برای آشنایی شما با محیط نرم افزار خواهد بود،اما آنچه شما را متخصص خواهد کرد، مواجه با حل مسئله حین انجام کار در پروژه است…شما تنها زمانی فتوشاپ را عمیقا خواهید آموخت که حین انجام پروژه آموزش ببینید. ویژگی که مرکز آموزش پایا در دوره های خود دارد،با توجه به نیاز شما برای شرکت در دوره، پروژه های کاربردی و عملی را مشابه پروژه های واقعی در محیط کار طراحی و در مسیر آن آموزش خواهد داد و شما در پایان دوره تنها کاملا توانایی رفع نیاز خود در هر زمینه ای که به آن علاقه مندید را خواهید داشت.
گواهینامه
کارآموز پس ازپایان دوره جامع فتوشاپ در اصفهان و شرکت در آزمونهای فنی و حرفه ای ،مدرک بین المللی فنی و حرفه ای دریافت می­نماید که این گواهینامه توسط سازمان آموزش فنی و حرفه ای صادر گردیده و دارای اعتبار قانونی بوده که نشان دهنده مهارت فرد در رشته مربوطه می­یاشد .همچنین این گواهینامه در سایت رسمی آموزش فنی و حرفه ای قابل استعلام و اعتبارسنجی می­باشد و فرد می­تواند با ترجمه مدرک و ارائه آن به دلیل دارا بودن کد بین المللی در سازمان جهانی کار(ILO) در 186 کشور از مزایای مربوطه بهره مند گردد.