لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است

اطلاعات تماس

09132564789

اصفهان خیابان شهید بهشتی پ22

Sabatheme@info.com

مارا در شبکه های اجتماعی فالو کنید

پیام مدیرعامل

کارآفرین شخصی ست که با کنار هم قرار دادن بهینه ی منابع و ترکیب آنها با ایده ای ممتاز ، از راه بازآفرینی و خلق محصول یا خدمتی جدید ارزش آفرینی میکند وبا این روش خود و دیگران را بهره مند میکند.

کارآفرینان افرادی ستودنی و قابل احترام هستند و وظیفه ی همگانی ماست که با تسهیل فرآیندهای کسب و کار در شرایط کنونی، به شکل گیری ، پشتیبانی و شتابدهی فعالیت های صاحبان ایده و کسب و کار همت گمارده و هر آنقدر که میتوانیم برای پیشرفت در این عرصه تلاش کنیم.

پایا از سال 1381 فعالیت خود را با هدف توانمند سازی و مهارت آموزی به سرمایه های انسانی این مرز و بوم در رشته های فناوری اطلاعات ، مالی و بازرگانی آغاز کرد اما به همین مقدار بسنده نکرد و در دورانی که غالبا بر عدم وجود توانایی های لازم در مدیریت بر کسب و کارها اتفاق نظر داریم، با تمرکز بر  یکی از نیازهای حیاتی کسب و کارها، یعنی فقدان سرمایه های انسانی ماهر و توانمند در حوزه های فردی، فنی و مدیریتی خدمات خود را گسترش داد.

پایا امروز، با تاکید بر در کنار هم قرار دادن سه مؤلفه ی اصلی در راهبری و توانمندسازی سرمایه های انسانی کسب و کارها، شامل آموزش، مشاوره و پژوهش در صدد است هرآنچه را که مدیران کسب و کارهای ایرانی باید در اختیار داشته باشند تا دلاورانه در مسیر پر پیچ و خم کارآفرینی و توسعه گام نهاده و طی طریق نمایند، بصورت یکپارچه و البته با اهداف و استراتژی های معلوم و ارزشمند ارائه نماید .

فریبا جوان

98
در سال

مشاوره انجام شده

0نفر

آموزش های انجام شده

0نفر

پروژه های انجام شده

0+

خدمات

پایا چه می کند ؟

شرکت پایا با بیش از 17 سال سابقه فعالیت به لطف خداوند متعال ، همدلی و تلاش خستگی ناپذیر مدیران و سرمایه های انسانی متعهد و متخصص خود به عنوان سازمانی توانمند قصد دارد در ارائه خدمات مشاوره ، آموزش و پژوهش با رویکرد کارآفرینی و مدیریت کسب و کار سرآمد باشد …
آموزش
آموزش های عمومی و تخصصی IT ، MBA ، حسابداری ، بورس و سرمایه و …
مشاوره

مشاوره

مشاوره شغلی ، شخصیت شناسی ، مهارت آموزی ، کارآفرینی و توسعه کسب و کار
پژوهش

پژوهش

امکانسنجی ، مطالعات بازار ، BP ، BM ، آسیب شناسی در حوزه کسب و کار

آیا در کسب و کار خود مشکلی دارید ؟ یا به فکر توسعه هستید ؟

× ارتباط با ما در واتساپ