درباره ما

درباره شرکت پایا

 

دیروز :

پـایــا در سال1381 در قالب یک مجتمع فنی و حرفه ای آزاد متولد گردید و با نام « مجتمع خدمات آموزشی پایا » فعالیت خود را با ارائه خدمات آموزشی در زمینه های مدیریت ،کارآفرینی و فناوری اطلاعات آغاز نمود.

پایا در سال 1386 در راستای توسعه خدمات و زمینه های فعالیت خود و همچنین پشتوانه دانش فنی و مدیریتی گروه خود و نیازهای مشتریانش به « شرکت تعاونی خدمات آموزشی و مشاوره مدیریت همیاران اندیشه ساز پایا » تغییر نام داد و علاوه بر خدمات آموزشی ، خدمات مشاوره و پژوهش در زمینه مدیریت کسب و کار را به سبد خدمات خود افزود.

 

امروز :

از دیروز تا امروز ، پایا به لطف خداوند متعال و همدلی و تلاش خستگی ناپذیر مدیران و سرمایه های انسانی متعهد و متخصص خود توانسته است ضمن سپری نمودن فراز و نشیب های فراوان با بهره برداری موثر از دانش و تجارب کسب شده در این مسیر ، به عنوان سازمانی توانمند و قابل اعتماد در ارائه خدمات مشاوره ، آموزش و پژوهش در زمینه کارآفرینی و مدیریت کسب و کار شناخته شود.

امروز ، پایا با تکیه بر دانایی و توانایی سرمایه های انسانی گروه خود اعم از مدیران ، کارکنان ، مشاوران ، مدرسان و پژوهشگران فرهیخته و مجرب و همچنین بهره گیری از دانش روز دنیا ، با هدف قراردادن نیاز مبرم و حیاتی جامعه امروز ایران و به ویژه قشر جوان و تحصیلکرده و مدیران کسب و کار به ” توانمندسازی و مهارت آموزی پایدار ” ، با ایجاد و     راه اندازی «دپارتمان تخصصی کارآفرینی و مدیریت کسب و کار» و سرلوحه قراردادن اصول اخلاق حرفه ای ، مسئولیت پذیری ، مشتری مداری و تحول و نوآوری ، خدمات مشاوره ، آموزش و پژوهش خود را با تمرکز بر” توانمندسازی و توسعه مهارت های فردی و سازمانیارائه می نماید.

 

فردا :

پایا قصد دارد با استعانت از خداوند علیم و حکیم و توسعه توانمندی های خود از طریق برنامه ریزی راهبردی و هدفمند ، فردایی را بسازد که تمامی ایرانیان از کارآفرینان و کارفرمایان تا کارمندان و کارگران ، همگی احساس بهتری نسبت به کار و تلاش و توان خود داشته باشند. می خواهیم روزی را بسازیم که مشتریان ما در سطح کشور پهناور ایران ، از اینکه از ما خدمات گرفته و می گیرند ، احساس رضایت ، آرامش و توانمندی داشته و مطمئن باشند که در مسایل و مشکلات پیش روی اشتغال و کسب و کارشان ، همراهی موثر و قابل اعتماد به نام «پایا» دارند که بخش کوچکی از دغدغه های آنان را حل و کاهش خواهد داد.

پایا با اعتقاد به قداست ذاتی مشاوره ، آموزش و پژوهش و اهمیت انکار‌ناپذیر آن در مسیر تعالی فردی و سازمانی بر این باور است که هیچ لحظه از زندگی انسان خالی از آموزش و یادگیری و مهارت آموزی نخواهد بود. از اینرو  یاد گرفتن و به دیگران یاد دادن را در سازمان خود ارزش تلقی نموده و در برابر این مهم نسبت به جامعه و تمامی ذینفعان خود احساس مسئولیت می نماید.