لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است

اطلاعات تماس

09132564789

اصفهان خیابان شهید بهشتی پ22

Sabatheme@info.com

مارا در شبکه های اجتماعی فالو کنید

چه وقت به مشاور مراجعه کنیم؟

چه وقت به مشاور مراجعه کنیم؟

مشاوره دقیقه 90 و در بحرانی ترین شرایط، اگرچه گاهی می تواند امیدبخش یا آرامش دهنده باشد ولی قطعا نمی تواند معجزه کند چون اصلا اعجاز در شرح وظایف مشاوران تعریف نشده است! مشاوره ای می تواند شما را با نتایج موثر روبه رو کند که در زمان مناسب و معقول شروع شده باشد.
پس کی زمان آغاز فرآیند مشاوره است؟
کافی است کمی به عنوان این موضوع بیندیشیم. مشاوره بر امر مشورت و راهنمایی تمرکز دارد و بیشترین قابلیت ها و نتایج آن در جنبه پیشگیرانه ظهور و بروز می کند؛
اگر می خواهید با بحران روبه رو نشوید یا شرایط بحرانی کمتری را تجربه کنید و واقعا از نتایج عملی خدمات روان شناختی بهره مند شوید، باید بسیار پیشتر از مواجهه با مشکلات، وارد فرآیند مشاوره شوید؛ در واقع خدمات مشاوره ی کسب وکار به شما کمک می کند به تحلیل درستی از ایده و محیط کسب وکارتان دست پیدا کنید و دریابید چه مسائل و نکاتی تعیین کننده ی موفقیت یا شکست شما هستند.
به شما قول می دهیم بعد از این مرحله است که انگار چشم های تان به دنیای جدیدی باز می شود و تازه می فهمید بدون آن که آگاه باشید و احساس کنید یا حتی فکرش را بکنید با چه فشارهای بیهوده ای زندگی می کردید و به قول معروف یک عالمه احساس سبکی می کنید و با کشف استعداد ها و نیروهای درونی تان انگار یک کوله بار سنگین را از روی دوش تان برمی دارید.
شما برای تحلیل شخصیت شناسایی استعدادها و توانایی های خود می توانید جلسات مشاوره ی کسب و کار را آغاز کنید. در یک فرآیند مشاوره ای شما به کمک متخصص، می توانید با شناسایی الگوی شخصیتی خود، نقاط ضعف و قوت تان را بشناسید و بر آن ها چیره شوید.
آموختن مهارت های لازم به صورت موثر نیز یکی دیگر از نتایج این جلسات است.
مذاکره های موفق داشته باشید، جرأت مواجهه با موضوعاتی را که از رویارویی با آن ها فرار می کنید پیدا کنید، در زمینه ی کسب و کارتان تصمیم های درست بگیرید…..

  • علی کمالی ‫اکتبر 26, 2018 توسط 7:49 ق.ظ

    من برای شروع کار جدیدم به مرکز مراجعه کردم و واقعا نتیجه دیدم…ممنون از مشاورین پایا

× ارتباط با ما در واتساپ