لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است

اطلاعات تماس

09132564789

اصفهان خیابان شهید بهشتی پ22

Sabatheme@info.com

مارا در شبکه های اجتماعی فالو کنید

بورس و سرمایه

معرفی دوره

معرفی

تا همین چند سال اخیر، یکی از رایج ترین راه­های سرمایه گذاری از طرف مردم ، پس انداز پول در بانک بود دلیلش هم این بود که اکثراً با سایر روش های سرمایه گذاری آشنایی نداشتند آنها نمی دانستند که می­توانند با سرمایه گذاری هر چند اندک در واحدهای یک شرکت تولیدی، به اندازه دارایی خود در یک شرکت سرمایه گذاری سهیم شوند. سرمایه گذاری در بورس از مهمترین مهارتهای مالی است. وظیفه بورس فراهم کردن بستری مناسب برای معامله نوع خاصی از دارایی هاست.

کارآموز پس ازپایان دوره و شرکت در آزمونهای فنی و حرفه ای ،مدرک بین المللی فنی و حرفه ای دریافت می¬نماید که این گواهینامه توسط سازمان آموزش فنی و حرفه ای صادر گردیده و دارای اعتبار قانونی بوده که نشان دهنده مهارت فرد در رشته مربوطه می¬یاشد .همچنین این گواهینامه در سایت رسمی آموزش فنی و حرفه ای قابل استعلام و اعتبارسنجی می¬باشد و فرد می-تواند با ترجمه مدرک و ارائه آن به دلیل دارا بودن کد بین المللی در سازمان جهانی کار(ILO) در 186 کشور از مزایای مربوطه بهره مند گردد.

هدف این دوره

خیلی از افراد بدون آموزش و از روی هیجانات و یا تحت تأثیر صحبت­های دیگران در مورد سود سرمایه گذاری در بورس وارد بازار بورس می­شوند ولی نمی توانند سرمایه گذاری و بازدهی مناسبی داشته باشند و عملاً از ورود به بورس ناراضی و ناامید می­شوند. همین موضوع اهمیت آموزش بورس را دوچندان می کند ، هر چه شناخت ما از گزینه های مختلف سرمایه گذاری و همچنین بهترین زمان سرمایه گذاری بیشتر شود در شرایط خاص اقتصادی کشور می­توانیم سرمایه گذاری های هدفمندتر و سودمندتری داشته باشیم

مرحله چهارم

تحلیلگر بنیادی (فاندامنتال)

مرحله سوم

تحلیلگربورس اوراق بهادار

مرحله دوم

تحلیلگر تکنیکال بورس (تحلیل بازار و ..)

مرحله اول

شناسایی اصول بازار سرمایه

 

وظیفه بورس فراهم کردن بستری مناسب برای معامله نوع خاصی از دارایی هاست.امروزه بورس توانسته است بین فعالیت های اقتصادی مردم جای خود را پیدا کند و توسعه اقتصادی مناسبی در ایران داشته باشد برخی از مزایای بورس عبارتست از:

  • امکان سرمایه گذاری در بورس با مبالغ کم
  • کسب بازدهی بالاتر
  • نقدشونگی سریع و راحت
  • تنوع سرمایه گذاری
  • حفظ سرمایه در برابر تورم
  • اطلاع از بازار مورد نظر در هر زمان(شفافیت)
  • و…

بورس همچنین علاوه بر موارد بالا منجر به بهره مندی کل جامعه از سرمایه گذاری های انجام شده نیز می شود که از مهمترین آن ایجاد اشتغال است.

× ارتباط با ما در واتساپ