لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است

اطلاعات تماس

09132564789

اصفهان خیابان شهید بهشتی پ22

Sabatheme@info.com

مارا در شبکه های اجتماعی فالو کنید

دپارتمان مالی و سرمایه،بازرگانی

(آموزش،مشاوره،پژوهش)

شرکت پایا

مرکز آموزش شرکت پایا با بیش از 15 سال سابقه ی خدمات آموزشی مهارتی با هدف توانمند سازی و تربیت افراد ماهر، خلاق و ارزش آفرین فعالیت میکند .

این بخش از شرکت پایا با تمرکز بر آموزش در رشته فناوری اطلاعات با بیش از 30 حرفه ی تخصصی شروع به فعالیت کرد و در حال حاضر با 10 دپارتمان تخصصی و بیش از 150حرفه مهارتی به ارائه ی خدمات آموزشی در رشته های مورد نیاز بازار کار میپردازد.

شرکت پایا خدمات آموزشی خود را به روشهای آنلاین و حضوری در شهرهای تهران ، اصفهان ، تبریز و همدان ارائه مینماید.

سازمانها و افراد متعددی تاکنون از خدمات آموزشی شرکت پایا استفاده کرده اند و پایا افتخار این را دارد که در مسیر موفقیت های شغلی و سازمانی افراد در کنار ایشان بوده است.

حرفه های آموزشی شرکت پایا دارای کد استاندارد بین المللی مورد تایید سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور میباشد و فراگیران دوره های پایا گواهینامه ی بین المللی معتبر برای 187 کشور دنیا دریافت میکنند.

همانطور که میدانید یکی از موارد مورد نیاز برای انجام فعالیت های بین المللی و یا تقاضای مهاجرت کاری داشتن گواهینامه های معتبر بین المللی ست و مدارک مورد تایید سازمان جهانی کار ILO معتبرترین مدارک بین المللی دنیا هستند و فقط استانداردهای دارای کد استاندارد شغلی سازمان فنی و حرفه ای کشور این امتیاز را دارا هستند، و شرکت پایا با ارائه آموزشهای استاندارد مهارتی مورد تایید سازمان جهانی کار (ILO) گستره ی فعالیت مخاطبین و فراگیران خود را در سطح جهانی توسعه میدهد.

ویژگی های مرکز آموزش پایا:

  • مجوز آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد از سازمان فنی و حرفه ای کشور
  • اعطای گواهینامه ی بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای کشور
  • امکان ارائه ی آموزشهای آنلاین و حضوری در اقسی نقاط کشور
  • اساتید خبره مورد تایید سازمانهای معتبر آموزشی
  • امکان سنجی و نیاز سنجی آموزشی ویژه ی سازمانها
  • طراحی و تدوین دوره های آموزشی به روز و مورد نیاز کسب و کارها
  • استعدادیابی ، شناسایی ابعاد شخصیتی افراد ، تعیین سطح مهارتی و طراحی مدل شایستگی شغلی
  • و…

عناوین حرفه های دپارتمان مالی،سرمایه و بازرگانی

عناوین

حسابداری

حسابداری یکی از محبوب ترین حرفه های دنیاست که دارای بازار کار گسترده ای می باشد. حسابداری علم نگهداری و طبقه بندی اطلاعات مالی می باشد و یک حسابدار باید بتواند علاوه بر ثبت و تهیه گزارشات مالی، با ارائه ی اطلاعات لازم به سرمایه گذارها، اعتبار دهندگان و مدیران شرکت ها درباره ی وضعیت مالی شرکتی که می خواهند در آن سرمایه گذاری کنند در تصمیم گیری هرچه بهتر درباره ی مسائل اقتصادی کمک کند. در اصل محصول نهایی کار یک حسابدار گزارشات و صورت های معمولی که بر مبنای تصمیم گیری مدیران، سرمایه گذاران و … می باشد.

حسابداران با توجه به نوع سازمانی که در آن به فعالیت می پردازند، در حوزه های متفاوتی از جمله: کمک حسابدار، حسابدار فروش، رئیس حسابداری، مدیر مالی، مدیر حسابرسی داخلی و… متخصص می شوند. مهارت ها و دانش لازم یک حسابدار عبارتند از: قدرت تجزیه و تحلیل مسائل، پشتکار و وقت شناسی، دقت و توجه به جزئیات، مهارت ریاضیات و فناوری اطلاعات، قدرت سازماندهی، قابل اعتماد بودن و رازداری و …

اطلاعات بیشتر

بورس و سرمایه

تا همین چند سال اخیر، یکی از رایج ترین راه­های سرمایه گذاری از طرف مردم ، پس انداز پول در بانک بود دلیلش هم این بود که اکثراً با سایر روش های سرمایه گذاری آشنایی نداشتند آنها نمی دانستند که می­توانند با سرمایه گذاری هر چند اندک در واحدهای یک شرکت تولیدی، به اندازه دارایی خود در یک شرکت سرمایه گذاری سهیم شوند. سرمایه گذاری در بورس از مهمترین مهارتهای مالی است. وظیفه بورس فراهم کردن بستری مناسب برای معامله نوع خاصی از دارایی هاست.

اطلاعات بیشتر

مدیر بازاریابی و فروش

مدیر تبلیغات و بازاریابی درجه1

مدیر کسب و کار الکترونیکی

اعتبار مدرک فنی حرفه ای

مدارک
مدارک صادر شده از سوی سازمان فنی و حرفه ای را میتوان تنها مدارک معتبر در سطح کشور و دنیا دانست چرا که دریافت این مدرک سند معتبری برای دانش و مهارت شما برای ورود به بازار کار میباشد. مدارک دریافتی از هریک از سازمان‌های فنی و حرفه‌ای در همه ی استان‌های ایران و به‌صورت ترجمه‌ شده در سایر نقاط دنیا نیز اعتباردارند.

آموزش های فنی حرفه‌ای برای قرار گرفتن در سطح استاندارد بین المللی تا حد زیادی به استانداردهای سازمان جهانی کار ILO نزدیک هستند.

همچنین طبق تفاهم نامه ای که بین سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و سازمان جهانی کار  ILO منعقد شده ، مدارک رسمی سازمان آموزش فنی و حرفه ای مورد تایید سازمان جهانی کار می باشند و به همین دلیل، کسانی که دارای گواهینامه ی مهارت استاندارد شغلی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای باشند تأییدیه مهارت سازمان جهانی کار را نیز دارند .

× ارتباط با ما در واتساپ