لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است

اطلاعات تماس

09132564789

اصفهان خیابان شهید بهشتی پ22

Sabatheme@info.com

مارا در شبکه های اجتماعی فالو کنید

دپارتمان برق و الکترونیک

(آموزش،مشاوره،پژوهش)

شرکت پایا
مرکز آموزش شرکت پایا با بیش از 15 سال سابقه ی خدمات آموزشی مهارتی با هدف توانمند سازی و تربیت افراد ماهر، خلاق و ارزش آفرین فعالیت میکند .

این بخش از شرکت پایا با تمرکز بر آموزش در رشته فناوری اطلاعات با بیش از 30 حرفه ی تخصصی شروع به فعالیت کرد و در حال حاضر با 10 دپارتمان تخصصی و بیش از 150حرفه مهارتی به ارائه ی خدمات آموزشی در رشته های مورد نیاز بازار کار میپردازد.

شرکت پایا خدمات آموزشی خود را به روشهای آنلاین و حضوری در شهرهای تهران ، اصفهان ، تبریز و همدان ارائه مینماید.

سازمانها و افراد متعددی تاکنون از خدمات آموزشی شرکت پایا استفاده کرده اند و پایا افتخار این را دارد که در مسیر موفقیت های شغلی و سازمانی افراد در کنار ایشان بوده است.

حرفه های آموزشی شرکت پایا دارای کد استاندارد بین المللی مورد تایید سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور میباشد و فراگیران دوره های پایا گواهینامه ی بین المللی معتبر برای 187 کشور دنیا دریافت میکنند.

همانطور که میدانید یکی از موارد مورد نیاز برای انجام فعالیت های بین المللی و یا تقاضای مهاجرت کاری داشتن گواهینامه های معتبر بین المللی ست. مدارک مورد تایید سازمان جهانی کار ILO معتبرترین مدارک بین المللی دنیا هستند و فقط استانداردهای دارای کد استاندارد شغلی در سازمان فنی و حرفه ای کشور این امتیاز را دارا میباشد. شرکت پایا با ارائه آموزشهای استاندارد مهارتی مورد تایید سازمان جهانی کار (ILO) گستره ی فعالیت مخاطبین و فراگیران خود را در سطح جهانی توسعه میدهد. 

 

ویژگی های مرکز آموزش پایا:

  • مجوز آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد از سازمان فنی و حرفه ای کشور
  • اعطای گواهینامه ی بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای کشور
  • امکان ارائه ی آموزشهای آنلاین و حضوری در اقسی نقاط کشور
  • امکان سنجی و نیاز سنجی آموزشی ویژه ی سازمانها
  • طراحی و تدوین دوره های آموزشی به روز و مورد نیاز کسب و کارها
  • استعدادیابی ، شناسایی ابعاد شخصیتی افراد ، تعیین سطح مهارتی و طراحی مدل شایستگی شغلی
  • و…

عناوین حرفه های دپارتمان برق و الکترونیک

عناوین

سرپرست تابلوساز برق

تابلوهای برق مرکز اصلی سیستم تاسیسات هر ساختمان و حیاتی ترین بخش برای عملکرد کلیه بخشها از قبیل سیستم گرمایشی و سرمایشی، موتورخانه، روشنایی ، آسانسور، و سیستمهای ایمنی و حفاظتی می باشد.

سرپرست تابلوساز برق پس از گذراندن این دوره آموزشي می تواند کلیه امور مربوط به نظارت بر كار تابلوهای برق را بر عهده بگیرد که شامل نظارت بر افراد تحت سرپرستي، برآورد مواد اوليه و اجناس، تهيه گزارش و آمار اجناس موجود، كنترل و هماهنگي

براي نيازهاي قسمت و نظارت بر كار توليد میباشد.

استاندارد مهارتی سرپرست تابلوساز برق

ترسیم و محاسبه سیم بندی موتورهای الکتریکی AC

ترسیم و محاسبه سیم بندی موتورهای الکتریکی AC  از اصلی ترین مهارت ها در شغل تعمیرکار ماشینهای الکتریکی از گروه برق میباشد.


کارآموز پس از گذراندن این دوره دارای مهارت در ترسیم و محاسبه سیم پیچی استاتور موتورهای الکتریکی سه فاز ، موتورهای الکتریکی سه فاز دوسرعته، موتورهای الکتریکی دو ولتاژه و ترسیم و محاسبه سیم پیچی موتورهای الکتریکی تک فاز میباشد.

فراگیری این مهارت همچنین می تواند به کارآموز در مشاغلی مانند تعمیرکار ماشینهای الکتریکی ، برقکار صنعتی و … کمک کند.

استاندارد مهارتی سیم بندی موتورهای الکتریکی AC

نصاب تاسیسات الکتریکی ساختمان

آموزش تاسیسات الکتریکی ساختمان یکی از موضوعات مهم در حوزه رشته برق میباشد.

 

 

کارآموز با گذراندن این دوره می تواند به مهارت های زیر دست پیدا کند:کابلکشي ، نصب تابلو روشنايي ، نصب تابلو توزيع فشار ضعيف ،

نصب سيستم اتصال زمين، نصب وسايل ارتباطي شبکه محلي ، نصب و راهاندازي موتورهاي AC ، نصب سيستم برق

اضطراري، نصب سيستم برق بدون وقفه و نصب سيستمهاي توليد برق خورشيدي. همچنین افراد میتوانند با فراگیری این مهارت ها در

مشاغلي مانند برقکار ساختمان ، نصاب تأسيسات جريان ضعيف ، نصاب تأسيسات الکتريکي صنعتي و ….. نیز مشغول بکار شد.

استاندارد مهارتی نصاب تاسیسات الکتریکی ساختمان

برقکار ساختمان درجه 1

 

برقكار ساختمان درجه 1، علاوه بر کسب مهارت های ساختمان و سیم کشی میتواند طراحي سيستم روشنايي اماكن ، سيمكشي و نصب مدارات لامپ هاي مخصوص ، طراحي ، نصب و سيمكشي سيستم اعلام حريق ، نصب و سيم كشي مدارات سيستم دزدگير و دوربين مدار بسته ، نصب و سيم كشي،سيستم برق اضطراري و ايمني ، بررسي و نصب سيستم درب هاي اتوماتيك ، راهاندازي موتورهاي آسنكرون،سه فاز و تك فاز ، نصب و سيم كشي تابلوهاي توزيع انرژي الكتريكي ،كار با كنترل كننده هاي منطقي قابل برنامه ريزي PLC و رله هاي برنامه پذير و نقشه كشي و نقشه خواني مدارات برق ساختمان با رايانه را فرابگیرد.

استاندارد مهارتی برقکار ساختمان درجه 1

نقشه کشی تأسیسات الکتریکی ساختمان با نرم افزار Auto Cad

آموزش نقشه کشی برق ساختمان از جمله مهارت هایی ست که بیشترین درخواست را در بین مهندسین برق دارد. با توجه به منسوخ شدن روش نقشه کشی دستی همه ی کسانی که میخواند در حوزه نقشه کشی برق ساختمان فعالیت کنند باید کار با نرم افزار اتوکد را فرا بگیرند.

 

این دوره به تشریح مسائل فنی در کنار نکات نقشه کشی برق ساختمان، توضیح کامل اصول طراحی سیستم برق رسانی و روشنایی، استفاده از نقشه های اتوکد واقعی و اجرا شده و آموزش در محیط نرم افزار اتوکد میپردازد.

استاندارد مهارتی نقشه کشی تاسیسات الکتریکی ساختمان با نرم افزار Auto Cad

اعتبار مدرک فنی حرفه ای

مدارک
مدارک صادر شده از سوی سازمان فنی و حرفه ای را میتوان تنها مدارک معتبر در سطح کشور و دنیا دانست چرا که دریافت این مدرک سند معتبری برای دانش و مهارت شما برای ورود به بازار کار میباشد. مدارک دریافتی از هریک از سازمان‌های فنی و حرفه‌ای در همه ی استان‌های ایران و به‌صورت ترجمه‌ شده در سایر نقاط دنیا نیز اعتباردارند.

آموزش های فنی حرفه‌ای برای قرار گرفتن در سطح استاندارد بین المللی تا حد زیادی به استانداردهای سازمان جهانی کار ILO نزدیک هستند.

همچنین طبق تفاهم نامه ای که بین سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و سازمان جهانی کار  ILO منعقد شده ، مدارک رسمی سازمان آموزش فنی و حرفه ای مورد تایید سازمان جهانی کار می باشند و به همین دلیل، کسانی که دارای گواهینامه ی مهارت استاندارد شغلی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای باشند تأییدیه مهارت سازمان جهانی کار را نیز دارند .

× ارتباط با ما در واتساپ