دپارتمان آموزشی پایا افتخار همکاری با اساتید مجرب و برجسته را در طول این چند سال داشته.اگر در یکی از دپارتمان های آموزشی ما تخصص دارید، از شما دعوت میکنیم رزومه خود را برای ما ارسال کنید تا در اولین فرصت زمان مصاحبه برای شما تعیین شود

تمرکز دپارتمان مشاوره پایا در توسعه و بهبود کسب و کارهای شخصی و سازمانی است.اگر در حیطه های مشاوره کسب و کار و شغلی میتوانید راهنمای کسب و کار ها و استارتاپ ها باشید،رزومه خود را برای ما بفرستید.

اگر در هر یک از حوزه های دیجیتال مارکتینگ(اینستگرام،وبسایت،شبکه های اجتماعی و ...) فعالیت دارید و یا علاقه مند به تجربه آن هستید،ما از شما دعوت به همکاری میکنیم

اگر به تازگی فارق التحصیل شده اید و به دنبال کسب تجربه برای ورود به بازار کار میگردید،کارآموزی در محیط واقعی کار بهترین و درست ترین راه است.دوره های کارآموزی معمولا 3ماهه و طبق ساعات اداری خواهد بود اما با توجه به شرایط شما قابل تغییر است . اطلاعات خود را برای ما ارسال کنید،کارشناسان ما پس از بررسی و تعیین جلسه مصاحبه،با توجه به علایق،استعداد و تیپ شخصیتی،جایگاه درست را در اختیار شما قرار خواهد داد.

اگر ایده ی جدیدی دارید،و فضای عملی شدن آن را پیدا نکردید،ما از شما استقبال میکنیم.چنانچه ایده جدیدی دارید میتوانید آن را با ما در میان بگذارید و خود مدیریت اجرایی شدن و پیش برد آن را به عهده بگیرید.تنها کافیست اطلاعات خود را برای ما ارسال کنید. کارشناسان ما پس از بررسی و تایید با شما تماس خواهند گرفت.

پیمایش به بالا
اسکرول به بالا
لطفا اطلاعات را با دقت تکمیل فرمایید

درخواست شما برای کارشناسان ما ارسال و با شما تماس خواهند گرفت

با ما در ارتباط باشید