بازاریابی بیمه

با معرفی درست خدمات خود پرسودترین نماینده بیمه شوید

بیمه چیست؟

بیمه سازوکاری است که در آن یک شرکت که بیمه‌گر نامیده می شود، بر اساس قوانین و مقرراتی تعهد می‌کند که زیان احتمالی یا همان ریسک یک فرد حقیقی و یا حقوقی را که به اصطلاح بیمه‌گزار نامیده می شود را بعد از وقوع یک حادثه و بر اساس قرارداد در یک مدت زمان خاص، جبران نموده و خدمات خاصی را ارائه کند. اگر بخواهیم در یک جمله بیمه را تعریف کنیم یک روش مطمئن در برابر ریسک های احتمالی در زندگی است.

روش های موثر بازاریابی بیمه

شاید روزی در ایران ، هر کس قصد داشت از خدمات بیمه استفاده نماید مستقیما به سراغ دفاتر یک شرکت بیمه می رفت اما امروزه با رشد روز افزون شرکت های بیمه و همین طور نمایندگی های بیمه ، رقابت شدیدی در بازاریابی بیمه بوجود آمده است. هر چند به نظر می رسد که این رقابت بالا موجب کاهش میزان سود نمایندگی های بیمه می شود اما بر خلاف آنچه تصور می شود این طور نیست. بیمه یکی از خدمات اساسی مورد نیاز جوامع بشری است پس نیاز آن وجود دارد و تنها کاری که یک بازاریاب بیمه باید انجام دهد استفاده از روش های صحیح بازاریابی بیمه است.

اولین کاری که یک بازاریاب بیمه باید انجام دهد ، پیدا کردن یک بیمه با خدمات عالی و چتر خدماتی کامل به همراه حاشیه سود خوب است.در حقیقت بازاریاب بیمه باید به خدمات بیمه خود ایمان داشته باشد اگر بازاریاب بیمه هستید و برای خدمات مورد نیازتان از خدمات بیمه شرکت خودتان استفاده نمی کنید ، احتمالا در کارتان به موفقیت چشمگیری نمی رسید زیرا به خدماتی که قصد بازاریابیش را دارید. ایمان ندارید. از جمله روش هایی که به فروش بیشتر بازاریابان کمک میکند را معرفی کردیم که در دوره بازاریابی بیمه به طور جامع آموزش  داده خواهد شد.

معرفی را جدی بگیرید

تخفیف ندهید

هدیه بدهید

سرفصل های آموزشی بازاریابی بیمه

سرفصل اول
سرفصل دوم
سرفصل سوم

اصطلاحات بیمه را تخصصی یاد بگیرید

مبلغی است كه در ‌بيمه ‌نامه مشخص شده و ‌بيمه‌ گذار موظف است آن را هنگام صدور ‌بيمه‌ نامه يا به ترتيبی كه در ‌بيمه ‌نامه مشخص می شود به ‌بيمه ‌گر پرداخت نمايد.

ممكن است اموال شخص بیمه گذار باشد، که شامل خود اموال یا سود و منفعت حاصل از آنها است، و یا هر حق مالی يا هر نوع مسئوليت حقوقی، و یا بيمه عمر يا نقص يا شکستن عضوى از اعضاء بدن انسان. همچنين ممكن است بيمه برای حادثه يا خطری باشد كه از وقوع آن بيمه گذار متضرر می گردد.

بخشی از هر خسارت است كه به عهده ‌بيمه‌ گذار است و ميزان آن در ‌بيمه‌ نامه مشخص ‌مي‌گردد.

 مدت اعتبار ‌بيمه‌نامه : شروع و پايان مدت اعتبار ‌بيمه‌ نامه به ترتيبی خواهد بود كه در ‌بيمه‌ نامه معين ‌می گردد.

بازاریابی بیمه
مدرک

گواهینامه

شما پس از پایان دوره بازاریابی بیمه و شرکت در آزمونهای فنی و حرفه ای ،مدرک بین المللی فنی و حرفه ای دریافت می­نماید که این گواهینامه توسط سازمان آموزش فنی و حرفه ای صادر گردیده و دارای اعتبار قانونی بوده که نشان دهنده مهارت فرد در رشته مربوطه می­یاشد .همچنین این گواهینامه در سایت رسمی آموزش فنی و حرفه ای قابل استعلام و اعتبارسنجی می­باشد و فرد می­تواند با ترجمه مدرک و ارائه آن به دلیل دارا بودن کد بین المللی در سازمان جهانی کار(ILO) در 186 کشور از مزایای مربوطه بهره مند گردد.

اسکرول به بالا
لطفا اطلاعات را با دقت تکمیل فرمایید

درخواست شما برای کارشناسان ما ارسال و با شما تماس خواهند گرفت

با ما در ارتباط باشید