لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است

اطلاعات تماس

09132564789

اصفهان خیابان شهید بهشتی پ22

Sabatheme@info.com

مارا در شبکه های اجتماعی فالو کنید

photoshop

 این نرم افزار ابزاری است برای تمام کسانی با گرافیک ثابت و حتی متحرک سروکار دارند مثل گرافیست‌ها، ناشرین کتاب و مجلات، چاپخانه‌ها و شرکت‌های تبلیغاتی، طراحان سایت، عکاس‌ها، نقاشان هنری طراحان نرم افزارها، انیمیشن سازها و …  بنابراین در زمان تکنولوژی حال فتوشاپ یک نرم‌افزار به حساب نمی‌آید بلکه یک صنعت به شمار می‌آید و در معرفی موسسات و شرکت‌ نیزها نقش به‌سزایی دارد. تمامی شرکت‌ها، موسسات، ادارات و…. برای تبلیغات حداقل یک تصویر تبلیغاتی با فتوشاپ درست کرده و به‌صورت های گوناگون مثل نصب بر روی بیلبورد در معابر عمومی، تراکت، کارت ویزیت و…. در معرض نمایش مردم می‌گذارند. این تبلیغات نقش بسیار مهمی در بازار کسب و کار و جلب نظر مشتریان را دارد.

معرفی دوره

معرفی

فتوشاپ(Adobe Photoshop)  از اصلی ترین راههای ورود به دنیای هنر دیجیتال و یکی از معروفترین نرم افزارهای ویرایشگر است. با استفاده از این نرم افزار می توان ویرایش تصاویر، رتوش عکس، ایجاد تغییر در تصاویر، طراحی بنر، طراحی کارت ویزیت،ساخت انیمیشن به صورت GIF وطراحی قالب وبسایت و… را انجام داد.

با توجه به نیاز بالای بازار کار به نرم افزار فتوشاپ ، فراگیری این نرم افزار امری لازم و ضروری به شمار می رود . کارایی این نرم افزار در مشاغل به قدری بالاست که فرقی نمیکند در چه زمینه شغلی فعالیت دارید ، تقریبا همه افراد علاوه بر آموزش مهارتهای ICDL باید یک تسلط نسبی به نرم افزار فتوشاپ هم داشته باشند . همچنین با توجه به افزایش کاربردهای شبکه های اجتماعی احساس نیاز به فراگیری این نرم افزار به مراتب بیشتر شده است.
در حقیقت نرم افزار فتوشاپ از معدود نرم افزارهای دیزاین است که با تسلط کافی در آن و بدون آموزش نرم افزارهای دیگر امکان درآمدزایی برای شما را فراهم می کند

محیط فتوشاپ

مزایای گواهینامه

گواهینامه

کارآموز پس ازپایان دوره کارور فتوشاپ و شرکت در آزمونهای فنی و حرفه ای ،مدرک بین المللی فنی و حرفه ای دریافت می نماید که این گواهینامه توسط سازمان آموزش فنی و حرفه ای صادر گردیده و دارای اعتبار قانونی بوده که نشان دهنده مهارت فرد در رشته مربوطه میباشد .همچنین این گواهینامه در سایت رسمی آموزش فنی و حرفه ای قابل استعلام و اعتبارسنجی میباشد و فرد میتواند با ترجمه مدرک و ارائه آن به دلیل دارا بودن کد بین المللی در سازمان جهانی کار(ILO) در 186 کشور از مزایای مربوطه بهره مند گردد.

آیا این دوره پیش نیاز دارد؟

بله تا حدودی باید با مهارتهای کامپیوتر آشنایی داشته باشید،میتوان دوره icdl را پیشنیاز این دوره معرفی کرد.

آیا این دوره پیش نیاز نرم افزارهای دیگر است ؟

نرم افزار فتوشاپ پیش نیاز بسیاری از نرم افزارهای گرافیکی از قبیل ایلستریتور ، ایندیزاین ، افتر افکت ، کورل دراو و … میباشد.

× ارتباط با ما در واتساپ