آموزش MBA

آموزش MBA با مدرک رسمی فنی حرفه ای

دوره آموزش MBA در اصفهان

دوره  MBA (مدیریت ارشد کسب و کار) به عنوان یکی از محبوب ترین، پرطرفدارترین و پرسودترین رشته های تحصیلی در دنیا می باشد . و به طور خاص برای کسانی در نظر گرفته شده است که نیازمند دانش و مهارت های مدیریتی هستند ، اما در زمینه های دیگر تحصیل کرده اند. و برای کسب یا تکمیل دانش و مهارت های مدیریتی خود ،آموزش در این رشته را دنبال می کنند. 

آموزش MBA ،دوره مدیریت راهبردی کسب و کار است. یک مدیر در هر سازمان و یا موسسه ای که باشد ، عملکرد کلی و یکسانی در مسئولیت های مدیریتی دارد .مسئولیت های مدیریتی عبارتند از: 
طرح برنامه و ارایه ی آن ، سازماندهی ، بکارگیری منابع انسانی ، کنترل امور ، بودجه بندی ، زمان بندی و برنامه ریزی و جهت دهی امور می باشد . مدیریت کسب و کار مسئولیت برنامه ریزی و آماده سازی بستر سازمانی مناسب به منظور اهدافی خاص را بر عهده دارد که شامل مواردی از جمله تامین بودجه ، تحقیق شرایط بازار و ارایه ی استراتژی می باشد. 

آموزش mba

سرفصل های دوره آموزش MBA

دوره جامع مدیریت ارشد کسب و کار(MBA)

شروع دوره اوایل آذر ماه
  • 500 ساعت آموزش
  • برگزاری کلاس: دو روز در هفته
  • مشاوره قبل از آموزش
  • ارائه مدرک رسمی فنی حرفه ای
  • هزینه پیش ثبتنام : 500/000 تومان
  • کد استاندارد: 242340450010001/00
آموزش mba

آموزش mba در پایا

فرصت های کاری و گرایش های متنوع تحصیلی MBA باعث خواهد شد متقاضیان زیادی به سمت این رشته جذب شوند ، اما تفاوتی که وجود دارد در نحو آموزش،پردازش و پیگیری پس از آموزش است.

آنچه مشاهده میکنید ویژگی آموزش MBA در پایا میباشد.

Previous
Next

 نقش آموزش MBA را نباید در ارتقا آگاهی دانش آموختگان رشته های مهندسی و علوم انسانی برای ورود فعالانه و مشتاقانه به بازار کار فراموش کرد. به هر حال، MBA برای کسانی که می خواهند در جریان سیستم ها و ابزارهای جدید مالی، مدیریت، کنترل پروژه، مدیریت سبد سهام و هم چنین ظرفیت های نوآور مهندسی امروز با رویکردهای توسعه محور و پایدار محور و مسئولیت محور قرار بگیرند، انتخاب خوب و فرصت آفرین است. 

هدف از آموزش mba چیست؟

چه کسانی باید آموزش MBA ببینند؟

MBA به عنوان یکی از محبوب ترین، پرطرفدارترین و پرسودترین رشته های تحصیلی در دنیا می باشد. علاوه بر کارافرینی شما میتوانید در داخل یا خارج از کشور در این حیطه ها مشغول به کار شوید: 1-مدیر بازاریابی 2- مدیر فناوری اطلاعات  3- مدیر فروش  4- مشاوره استارت آپ ها و مدیران ارشد  5- مدیریت امور مالی و 

ایتالیا، اتریش، اسپانیا، آلمان، فرانسه، سوئد، دانمارک، آمریکا، کانادا، استرالیا، انگلیس، سوئیس، کره جنوبی، سنگاپور، نیوزلند، ژاپن، چین از جمله کشورهایی هستند که در این زمینه پیشگام هستند. 

آموزش mba
مدرک

گواهینامه

کارآموز پس ازپایان دوره MBA و شرکت در آزمونهای فنی و حرفه ای ،مدرک بین المللی فنی و حرفه ای دریافت می­نماید که این گواهینامه توسط سازمان آموزش فنی و حرفه ای صادر گردیده و دارای اعتبار قانونی بوده که نشان دهنده مهارت فرد در رشته مربوطه می­یاشد .همچنین این گواهینامه در سایت رسمی آموزش فنی و حرفه ای قابل استعلام و اعتبارسنجی می­باشد و فرد می­تواند با ترجمه مدرک و ارائه آن به دلیل دارا بودن کد بین المللی در سازمان جهانی کار(ILO) در 186 کشور از مزایای مربوطه بهره مند گردد.

اسکرول به بالا
لطفا اطلاعات را با دقت تکمیل فرمایید

درخواست شما برای کارشناسان ما ارسال و با شما تماس خواهند گرفت

Open chat
با ما در ارتباط باشید