آموزش MBA

آموزش MBA با مدرک رسمی فنی حرفه ای

دوره آموزش MBA در اصفهان

دوره  MBA (مدیریت ارشد کسب و کار) به عنوان یکی از محبوب ترین، پرطرفدارترین و پرسودترین رشته های تحصیلی در دنیا می باشد . و به طور خاص برای کسانی در نظر گرفته شده است که نیازمند دانش و مهارت های مدیریتی هستند ، اما در زمینه های دیگر تحصیل کرده اند. و برای کسب یا تکمیل دانش و مهارت های مدیریتی خود ،آموزش در این رشته را دنبال می کنند. 

آموزش MBA ،دوره مدیریت راهبردی کسب و کار است. یک مدیر در هر سازمان و یا موسسه ای که باشد ، عملکرد کلی و یکسانی در مسئولیت های مدیریتی دارد .مسئولیت های مدیریتی عبارتند از: 
طرح برنامه و ارایه ی آن ، سازماندهی ، بکارگیری منابع انسانی ، کنترل امور ، بودجه بندی ، زمان بندی و برنامه ریزی و جهت دهی امور می باشد . مدیریت کسب و کار مسئولیت برنامه ریزی و آماده سازی بستر سازمانی مناسب به منظور اهدافی خاص را بر عهده دارد که شامل مواردی از جمله تامین بودجه ، تحقیق شرایط بازار و ارایه ی استراتژی می باشد. 

آموزش mba

سرفصل های دوره آموزش MBA

دوره جامع مدیریت ارشد کسب و کار(MBA)

شروع دوره اوایل آذر ماه
  • 500 ساعت آموزش
  • برگزاری کلاس: دو روز در هفته
  • مشاوره قبل از آموزش
  • ارائه مدرک رسمی فنی حرفه ای
  • هزینه پیش ثبتنام : 500/000 تومان
  • کد استاندارد: 242340450010001/00
آموزش MBA

آموزش mba در پایا

فرصت های کاری و گرایش های متنوع تحصیلی MBA باعث خواهد شد متقاضیان زیادی به سمت این رشته جذب شوند ، اما تفاوتی که وجود دارد در نحو آموزش،پردازش و پیگیری پس از آموزش است.

آنچه مشاهده میکنید ویژگی آموزش MBA در پایا میباشد.

قبل
بعدی

 نقش آموزش MBA را نباید در ارتقا آگاهی دانش آموختگان رشته های مهندسی و علوم انسانی برای ورود فعالانه و مشتاقانه به بازار کار فراموش کرد. به هر حال، MBA برای کسانی که می خواهند در جریان سیستم ها و ابزارهای جدید مالی، مدیریت، کنترل پروژه، مدیریت سبد سهام و هم چنین ظرفیت های نوآور مهندسی امروز با رویکردهای توسعه محور و پایدار محور و مسئولیت محور قرار بگیرند، انتخاب خوب و فرصت آفرین است. 

هدف از آموزش mba چیست؟

چه کسانی باید آموزش MBA ببینند؟

MBA به عنوان یکی از محبوب ترین، پرطرفدارترین و پرسودترین رشته های تحصیلی در دنیا می باشد. علاوه بر کارافرینی شما میتوانید در داخل یا خارج از کشور در این حیطه ها مشغول به کار شوید: 1-مدیر بازاریابی 2- مدیر فناوری اطلاعات  3- مدیر فروش  4- مشاوره استارت آپ ها و مدیران ارشد  5- مدیریت امور مالی و 

ایتالیا، اتریش، اسپانیا، آلمان، فرانسه، سوئد، دانمارک، آمریکا، کانادا، استرالیا، انگلیس، سوئیس، کره جنوبی، سنگاپور، نیوزلند، ژاپن، چین از جمله کشورهایی هستند که در این زمینه پیشگام هستند. 

آموزش mba
مدرک

گواهینامه

کارآموز پس ازپایان دوره MBA و شرکت در آزمونهای فنی و حرفه ای ،مدرک بین المللی فنی و حرفه ای دریافت می­نماید که این گواهینامه توسط سازمان آموزش فنی و حرفه ای صادر گردیده و دارای اعتبار قانونی بوده که نشان دهنده مهارت فرد در رشته مربوطه می­یاشد .همچنین این گواهینامه در سایت رسمی آموزش فنی و حرفه ای قابل استعلام و اعتبارسنجی می­باشد و فرد می­تواند با ترجمه مدرک و ارائه آن به دلیل دارا بودن کد بین المللی در سازمان جهانی کار(ILO) در 186 کشور از مزایای مربوطه بهره مند گردد.

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
سوالی دارید؟از ما بپرسیدx
اسکرول به بالا
لطفا اطلاعات را با دقت تکمیل فرمایید

درخواست شما برای کارشناسان ما ارسال و با شما تماس خواهند گرفت

با ما در ارتباط باشید