آموزش ICDL

مبانی کامپیوتر را اصولی آموزش ببینید

آموزش icdl

ICDL چیست؟

ICDL مخفف عبارت

International Computer Driving Licence (گواهینامه بین المللی کامپیوتر) و نشان دهنده ی توانایی فرد در مهارت های هفت گانه کامپیوتری (سیستم عامل،اینترنت،مجموعه آفیس و …) است. امروزه آشنایی و استفاده از کامپیوتر، شرط لازم زندگی در دنیای کنونی است. همه ی ما در زندگی روزمره خود با وسایل و ابزاری کار میکنیم که نیاز به حداقل دانش کامپیوتری دارند. سیستم های هوشمند کارت اعتباری، دانشگاه مجازی، کتاب های الکترونیکی، خریدهای آنلاین، تلفن های همراه، وسایل خانگی دیجیتال، ساختمان های هوشمند و… تنها قسمت کوچکی از دنیای دیجیتال کنونی هستند که نیاز به استفاده و آشنایی با کامپیوتر را برای ما ملموس تر می سازند.

سرفصل های دوره ICDL

آنچه در این دوره می آموزید سرفصل های استاندارد فنی حرفه ای است.

 

امروزه کمتر مشاغلی پیدا خواهند شد که نیازی به مهارت کامپیوتر نداشته باشند، شما برای ورود به هر حیطه ی کاری باید حداقل مهارت و دانش کامپیوتری را داشته باشید و اصول پایه ای و مبانی آن را بدانید. در این دوره با ساختار کلی و نرم افزارهای اساسی کامپیوتر که نیاز هر کسب و کاری است آشنا می شوید.

خیر، افرادی که هیچ پیش زمینه ای در کامپیوتر ندارند میتوانند در این دوره شرکت کنند. در واقع این دوره خود پیشنیاز دوره های دیگر است.

آموزش icdl

مزایای مدرک فنی حرفه ای ICDL

پس از پایان دوره، دو مرحله آزمون برای دانش پذیران وجود دارد. مرحله اول آزمون تئوری میباشد که در صورت قبولی در آن کارآموزان وارد مرحله دوم شدهو برای شرکت در آزمون عملی معرفی میشوند. پس از قبولی در هر دو مرحله کارآموزان میتوانند مدرک فنی حرفه ای خود را دریافت کنند.

مدرک
آموزش icdl |دوره جامع مبانی کامپیوتر | فنی حرفه ای اصفهان
آموزش icdl

دوره جامع icdl، مبانی کامپیوتر واقع در فنی حرفه ای استان اصفهان با مدرک رسمی فنی حرفه ای

ارائه دهنده دوره: آموزشگاه فنی حرفه ای

نام ارائه دهنده دوره: ارائه مدرک بین المللی فنی حرفه ای

امتیازدهی ویرایشگر:
4.84
اسکرول به بالا
مشاوره رایگان
03136703035-36
Open chat
با ما در ارتباط باشید