آموزش دیجیتال مارکتینگ

مدیر کسب و کار الکترونیک 

لزوم یادگیری دیجیتال مارکتینگ

این روزها با شیوع بیماری کرونا ،تعطیلی و کم درآمدی افراد ، همگی به دنیای مجازی و خرید اینترنتی روی آوردند و همین امر بزرگترین علت لزوم یادگیری دیجیتال مارکتینگ می باشد.

معرفی دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ (طبق استاندارد فنی و حرفه ای :مدیر کسب و کار الکترونیکی) به هرگونه‌ای از بازاریابی محصولات و خدمات می‌گویند که از طریق دستگاه‌های الکترونیکی انجام می‌شود. یک کارشناس دیجیتال مارکتینگ در کنار دیگر افراد متخصص گروه سعی می کند تا فروش و یا ارائه خدمات را در بسترهای دیجیتال به بهترین شکل انجام دهد امروزه با رشد فضای مجازی اهمیت یادگیری و آموزش این دوره ها بیش ار پیش احساس میشود یکی از شاخه های پرطرفدار و جذاب دیجیتال مارکتینگ آموزش اینستاگرام است.این دوره آموزشی در دو سطح مقدماتی و پیشرفته برگزار میشود.

آموزش دیجیتال مارکتینگ

ویژگی برگزاری دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ در پایا

سرفصل های دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ (مقدماتی)

سرفصل های دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ (پیشرفته)

فراگیران در این دوره چه آموزش میبینند؟

  • در این دوره دانشپذیران با اصول بازاریابی جدید آشنا می شوند واینکه به چه !صورت می توانند یک بیزینس را توسط فضای مجازی رشد دهند.
  • با قدرت و جهت گیری بازار جدید آشنا میشوند.
  • انواع مشتری ها و نحوه جذب مشتری و ایجاد مشتری را میآموزند.
  • راههای بهتر دیده شدن و افزایش فروش را می آموزند.
  • تولید محتوای حرفه ای را می آموزند.
مدرک

گواهینامه

کارآموز پس ازپایان دوره دیجیتال مارکتینگ و شرکت در آزمونهای فنی و حرفه ای ،مدرک بین المللی فنی و حرفه ای دریافت می­نماید که این گواهینامه توسط سازمان آموزش فنی و حرفه ای صادر گردیده و دارای اعتبار قانونی بوده که نشان دهنده مهارت فرد در رشته مربوطه می­یاشد .همچنین این گواهینامه در سایت رسمی آموزش فنی و حرفه ای قابل استعلام و اعتبارسنجی می­باشد و فرد می­تواند با ترجمه مدرک و ارائه آن به دلیل دارا بودن کد بین المللی در سازمان جهانی کار(ILO) در 186 کشور از مزایای مربوطه بهره مند گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
لطفا اطلاعات را با دقت تکمیل فرمایید

درخواست شما برای کارشناسان ما ارسال و با شما تماس خواهند گرفت

با ما در ارتباط باشید