دوره اصول مدیریت mba

معرفی دوره

دوره MBA، مخفف عبارت Master of Business Administration، دوره مدیریت راهبردی کسب و کار است. یک مدیر در هر سازمان و یا موسسه ای که باشد ، عملکرد کلی و یکسانی در مسئولیت های مدیریتی دارد .مسئولیت های مدیریتی عبارتند از:
طرح برنامه و ارایه ی آن ، سازماندهی ، بکارگیری منابع انسانی ، کنترل امور ، بودجه بندی ، زمان بندی و برنامه ریزی و جهت دهی امور می باشد مدیریت کسب و کار مسئولیت برنامه ریزی و آماده سازی بستر سازمانی مناسب به منظور اهدافی خاص را بر عهده دارد که شامل مواردی از جمله تامین بودجه ، تحقیق شرایط بازار و ارایه ی استراتژی می باشد.

دوره  MBA (مدیریت ارشد کسب و کار)به عنوان یکی از محبوب ترین، پرطرفدارترین و پرسودترین رشته های تحصیلی در دنیا می باشد . و به طور خاص برای کسانی در نظر گرفته شده است که نیازمند دانش و مهارت های مدیریتی هستند ، اما در زمینه های دیگر تحصیل کرده اند. و برای کسب یا تکمیل دانش و مهارت های مدیریتی خود ،آموزش در این رشته را دنبال می کنند.

آینده و ارتقاء شغلی MBA به چه صورت است؟

 دوره هایی مثل MBA قادر است تا آن ها را تا حدودی به این ابزار آشنا کند. نقش توان افزای MBA را نباید در ارتقا آگاهی دانش آموختگان رشته های مهندسی و علوم انسانی برای ورود فعالانه و مشتاقانه به بازار کار فراموش کرد. به هر حال، MBA برای کسانی که می خواهند در جریان سیستم ها و ابزارهای جدید مالی، مدیریت، کنترل پروژه، مدیریت سبد سهام و هم چنین ظرفیت های نوآور مهندسی امروز با رویکردهای توسعه محور و پایدار محور و مسئولیت محور قرار بگیرند، انتخاب خوب و فرصت آفرین است.

  • تمام کاراموزان دوره MBA در آموزشگاه پایا در حین آموزش و پس از پایان دوره به بخش مشاوره شرکت پایا هدایت می­شوند و از مزایای مشاوره فردی و گروهی در زمینه کارآفرینی، اشتغال،مهاجرت،خودشناسی و…با مشاوران متخصص و خبره پایا بهره مند میگردند. همچنین کارآموزان پس از دریافت مدرک و شروع کسب و کارجهت عارضه یابی و بهبود اوضاع کار همچنان با شرکت پایا درارتباط می­باشند.

  • اعطای مدرک معتبر بین المللی فنی و حرفه ای پس از قبولی در آزمونهای مربوطه

  • این دوره آموزشی در 13 سرفصل نظری و 1 سرفصل عملی توسط جمعی از مدرسین که غالباً از دانشگاه ها برتر استان دعوت به همکاری می شوند برگزار می شود.

ویژگی برگزاری دوره در پایا

ویژگی

هدف دوره چیست؟

این رشته به هر فرد عادی در هر تخصص و دانشی این امکان را می دهد تا ذهن خود را متوجه خلاء ها ، نیازها ، شکاف ها و کمبودهای کسب و کار نماید و بر اساس تکنیک ها و تاکتیک هایی که بازار و کسب و کار می طلبد ، بهترین راه برای بهبود و توسعه کسب وکار خود را پیدا کند و سهم خود را از بازار افزایش دهد.

◄برای بسیاری از افرادی که اکنون از کار خود راضی نیستند و می خواهند زمینه های کاری بهتر و متنوع تری را برای انتخاب پیش رو داشته باشند MBA یک فرصت استثنایی است.هر چند همه MBA خوانده ها کارآفرین نمی‌شوند ولی دوره MBA راه کارآفرینی را به شما نشان خواهد داد.

◄فرصت های کاری و گرایش های متنوع تحصیلیMBA باعث خواهد شد هر کسی بتواند در زمینه مورد علاقه خود به کسب مهارت بپردازد.

هدف دوره چیست؟

4. گذراندن این دوره جهت ایجاد کسب و کار در خارج از کشور چه کمکی میکند؟

MBA به عنوان یکی از محبوب ترین، پرطرفدارترین و پرسودترین رشته های تحصیلی در دنیا می باشد. علاوه بر کارافرینی شما میتوانید در داخل یا خارج از کشور در این حیطه ها مشغول به کار شوید: 1-مدیر بازاریابی 2- مدیر فناوری اطلاعات  3- مدیر فروش  4- مشاوره استارت آپ ها و مدیران ارشد  5- مدیریت امور مالی  و…

ایتالیا، اتریش، اسپانیا، آلمان، فرانسه، سوئد، دانمارک، آمریکا، کانادا، استرالیا، انگلیس، سوئیس، کره جنوبی، سنگاپور، نیوزلند، ژاپن، چین از جمله کشورهایی هستند که در این زمینه پیشگام هستند.

مزایای گواهینامه

گواهینامه

کارآموز پس ازپایان دوره MBA و شرکت در آزمونهای فنی و حرفه ای ،مدرک بین المللی فنی و حرفه ای دریافت می­نماید که این گواهینامه توسط سازمان آموزش فنی و حرفه ای صادر گردیده و دارای اعتبار قانونی بوده که نشان دهنده مهارت فرد در رشته مربوطه می­یاشد .همچنین این گواهینامه در سایت رسمی آموزش فنی و حرفه ای قابل استعلام و اعتبارسنجی می­باشد و فرد می­تواند با ترجمه مدرک و ارائه آن به دلیل دارا بودن کد بین المللی در سازمان جهانی کار(ILO) در 186 کشور از مزایای مربوطه بهره مند گردد.

 

 

× ارتباط با ما در واتساپ