آموزش حسابداری مقدماتی

اصول و مبانی حسابداری | آشنایی با مفاهیم پایه ای

حسابداری یکی از محبوب ترین حرفه های دنیاست که بازار کار گسترده ای دارد. بطور کلی حسابداری علم نگهداری و طبقه بندی اطلاعات مالی ست و وظیفه حسابدار ثبت و تهیه گزارشات مالی و ارائه ی اطلاعات لازم به مدیران شرکت ها درباره ی وضعیت مالی شرکت است. میتوان گفت محصول نهایی کار یک حسابدار گزارشات و صورت های معمولی  ست که بر مبنای تصمیم گیری مدیران، سرمایه گذاران و … می باشد.

هدف دوره آموزش حسابداری مقدماتی

امروزه هر سازمان، شرکت یا موسسه ای به یک حسابدار حرفه ای و کارآمد جهت رسیدگی به امور مالی خود احتیاج دارد. هدف آموزشگاه پایا از فراهم سازی پکیج حسابداری، آموزش صفر تا صد جهت آماده سازی و توانمندسازی افراد علاقه مند در زمینه حسابداری، کمک به مدیران شرکت ها برای نظارت بر فرآیندهای مالی شرکت، کمک به انجام فعالیت های شرکت به صورت قانونی، کمک به بودجه بندی و برنامه ریزی برای پروژه های آتی، گزارش های کمی و کیفی در زمانهای مختلف و بسیاری مزیت دیگر می باشد.

سرفصل های دوره ی آموزش حسابداری مقدماتی

حسابداری مقدماتی

آیا گذراندن دوره حسابداری مقدماتی پیشنیاز دیگر دوره ها است؟

آنچه در حسابداری مقدماتی آموزش میبینید اصول پایه و تئوری حسابداری خواهد بود و برای ورود به حوزه های تخصصی حسابداری مثل حسابداری تکمیلی،حسابداری صنعتی ،حسابداری حقوق و دستمزد ،نرم افزار و … گذراندن این دوره الزامیست.

پس از پایان دوره حسابداری مقدماتی و دریافت مدرک، شما آماده ورود به حوزه های تخصصی و کار با نرم افزارهای حسابداری می شوید.

دوره آموزش نرم افزار پارسیان شما را برای کار عملی در حسابداری آماده خواهد کرد…

مهارت هایی که یک حسابدار موفق به آنها نیاز دارد

گواهینامه

کارآموز پس از پایان دوره حسابداری مقدماتی و شرکت در آزمونهای فنی و حرفه ای، مدرک بین المللی فنی و حرفه ای دریافت می­کند. این گواهینامه توسط سازمان آموزش فنی و حرفه ای صادر شده و دارای اعتبار قانونی میباشد. در واقع دریافت این مدرک نشان دهنده مهارت فرد در رشته مربوطه است. این گواهینامه در سایت رسمی آموزش فنی و حرفه ای کشور قابل استعلام و اعتبارسنجی می­باشد و همچنین افرد می­تواند با ترجمه مدارک فنی و حرفه ای از مزایای آن بهره مند شوند. مدارک فنی و حرفه ای به دلیل دارا بودن کد بین المللی در سازمان جهانی کار(ILO) در 186 کشور جهان دارای اعتبار میباشند.

مدرک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
لطفا اطلاعات را با دقت تکمیل فرمایید

درخواست شما برای کارشناسان ما ارسال و با شما تماس خواهند گرفت

با ما در ارتباط باشید